Nahrávám ...

Rekonstrukce a modernizace bytových jader a koupelen.

Úzká spolupráce s dodavatelskou firmou Siko nám umožňuje Vám zákazníkům nabídnout maximální pohodlí a komfort při celkovém průběhu stavby nebo rekonstrukce Vaší koupelny.

Na ploše 2 500 metrů čtverečních lze najít 81 koupelen a 17 kuchyní.

Showroom stojí přímo u silnice s perfektním přístupem a s možností parkovat konkrétněji naleznete tuto prodejnu Sika na adrese Helsinská 1  Praha 5

Dobře zvolená lokalita  pro snadnou dostupnost z blízkého okolí až po vzdálená města jako Beroun nebo Rudná a dokonce i Kladno nebo Slaný včetně Rakovníku jsou v čtyřiceti minutové dojezdové vzdálenosti do kamenné prodejny Siko koupelny na Zličíně v Praze.

Dálnice zajišťuje dostupnost a dobrou dojezdovou vzdálenost k tomu, aby jste byli o krok blíže ke svému snu. Rekonstrukce bytového jádra kterou provádíme nebo stavbu nové koupelny s pečlivě zváženým výběrem vhodných koupelnových materiálů a doplňků máte díky lokalitě tohoto showroomu na dlani.

Město Praha, je díky novým výstavbám města a v okolních vesnicích velmi vyhlášenou Mekkou na stavby nových rodinných domů ve kterých stavíme Vaše vysněné koupelny. Přiznejme si to, že příchodem do krásné a designové koupeny na nás dýchne domácí atmosféra. Každý takový domov má unikátní možnost se koupelnou vyjádřit. Pokaždé když k někomu jdete na návštěvu, nebo jdete do hotelu, koupelna to prostě řekne. Čím hezčí koupelna, tím větší zážitek. Jen myslete na to, že každý člověk má jiný vkus a jinou představu o kráse.

 V Praze je blaze a tak rádi vypomůžeme k blahobytu našim občanům, byť by to mělo být pouze tou koupelnou