Nahrávám ...

O nás

Jsme montážní firma zabývající se hlavně rekonstrukcí a modernizací bytových jader a koupelen.  Úzká spolupráce s dodavatelskou firmou Siko nám umožňuje Vám zákazníkům nabídnout maximální pohodlí a komfort při celkovém průběhu stavby nebo rekonstrukce Vaší koupelny.
Jsme na trhu již od roku 1997 a za naši dobu působení nám prošlo pod rukama mnoho, opravdu mnoho koupelen. Co kus to originál.
Jsme rádi, že se můžeme opřít o tak silného partnera ve výběru materiálu jako je Siko.

Siko koupelny jsou náš každodenní chleba.
Díky obrovskému množství obkladových materiálů, sanitární techniky a drobných doplňků, které je možné téměř na počkání obdržet, je stavba Siko koupelny pro nás montážníky doslova hračka.
Obrovský výběr vzorových Siko koupelen naleznete v 38 kamenných prodejnách umístěných různě po republice. Veškerý sortiment si lze prohlédnout  i v Siko e-shopu.
Pro Vás tyto Siko koupelny navrhujeme ale hlavně je pro Vás stavíme.

Kde nejčastěji stavíme a kde najdete pobočky firmy Siko

Naše montážní party velmi rádi staví Siko koupelny v novostavbách satelitních městeček vyrůstajících kolem větších měst. Velmi rádi pro to, že se nemusí tahat do vyšších pater činžáků a nosit tam velmi těžký materiál a nemusíme řešit parkování, které je obtížně jak pro nás tak jistě i pro Vás.

Ale samozřejmě, náš hlavní obor jsou rekonstrukce panelákových bytových jader z městských sídlišť. Tedy postavíme krásnou Siko koupelnu i ve vašem panelákovém bytečku.

Stavíme Siko koupelny v Praze a kolem Prahy.

Showroom Siko v Praze Černý most

Jsme Vám blíž, tedy aby jste měli možnost posuzovat, hodnotit, vymýšlet a hlavně budovat vaše Siko koupelny, tak jenom po Praze byli zřízeny dvě veliké pobočky. Postavíme Vám koupelnu ze všeho, co tam uvidíte, jděte tam alespoň na čumendu. Třeba Vás něco uchvátí a do čtrnácti dnů Vám to už budeme lepit na zdi J.

První velká pobočka se nalézá na Černém mostě, konkrétněji ulice Skorkovská 1310 Praha 9 kde je k vidění 80 vzorků koupelen a kuchyní. Tato lokalita prodejny Sika je vzdálenostně vhodná pro okolní města jako jsou Brandýs nad Labem Stará Boleslav, nebo další města jako Neratovice nebo Čelakovice.

Dokonce i ze vzdálenějších měst které jsou s pražskou prodejnou Siko spojené dálnicí jste kupříkladu z Mladé Boleslavi a nebo Mnichova hradiště cca do 30 minut na parkovišti showroomu Siko kuchyně a koupelny. Samozřejmě vzdálenější město Nymburk a sousední Poděbrady jsou po Hradecké dálnici na prodejně koupelnových doplňků Siko stejně rychle, jako blízká města. Dálnice je prostě dálnice.

I když města Brandýs nad Labem Stará Boleslav, Mělník, Čelákovice a Úvaly nebo Milovice disponují vlastními místními prodejci dlažeb a obkladů, včetně prodejen sanitární techniky a koupelen, absolutně nelze srovnávat ani množství zboží ani kvalitu servisu návrhů a prodeje.

NA 2 100 metrech čtverečních výstavní plochy Siko koupelny a kuchyně se ukojí nejedno oko zákazníka lačnící po tom aby mněl doma originál koupelnu od firmy Siko.  Naše montážní jednotky čekají na Váš povel.

Spočítáme vám množství materiálu a pak si domluvte v Siku prohlídku, zkouknete materiál, nakreslete výkres a zbytek nechte na nás.

Můžeme jít stavět.

Stavba a rekonstrukce bytových jader, Siko koupelen a rekonstrukce celých bytů je možné v okolních městech kolem Prahy ve středočeském kraji, konkrétně ve městě Praha, nebo Horní Počernice, taktéž v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi, Čelákovicích a sousedních Neratovicích. Dále Siko koupelny, o který je veliký zájem stavíme i ve městech jako je Nymburk,  Poděbrady, dokonce i v Lysé nad Labem, Milovicích, Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti, Bělé pod Bezdězem nebo Turnově. V těchto městech jsme již mnohokrát stavěli nebo rekonstruovali koupelny a bytová jádra. Tím, že se tomuto řemeslu jako jsou lepení dlažeb a obkladů věnujeme celoživotně, máme klientelu po celých Čechách.

Ještě bych ve skromnosti zmínil Český brod, Kralupy nad Vltavou a Říčany kde touha zákazníků po kvalitních materiálech a cenové dostupnosti sortimentů Sika obkladů a dlažeb táhne klienty do pražských poboček a po té s naší pomocí zrealizujeme konečný tvar a design těchto domácích skvostů.