Nahrávám ...

Jak to u nás funguje

Jak to u nás probíhá:
 
Nejdříve vám naceníme veškeré práce a zhodnotíme množství materiálu nutného k realizaci Vaší Siko koupelny. Po té vybereme z eshopu nebo kamenné prodejny Siko vzory obkladů, dlažeb, tvary a design sanitární keramiky včetně doplňků, které se do Siko koupelny náramně hodí. Nabízíme také možnost domluvit si 3D projekt s návrhem celkového designu.
Jakmile budeme mít tuto papírovou část za sebou, domluvíme si termíny a může začít praktická část.
Demontáž původního bytového jádra, případný odvoz sutin, vyzdění hlavního skeletu popřípadě sprchového koutu, montáž vody, montáž elektriky, obložení dlažbou a obkladem nebo imitací kamene. Používáme sanitární keramiku Siko a provádíme montáž skříněk včetně vodo instalačních prací elektroinstalace a případných revizí.
Pokud se rozhodnete pro montáž Vaší Siko koupelny naší montážní firmou, bude se Vám po celou dobu realizace věnovat jeden konzultant s 25 letou praxí v montážích bytových jader a koupelen.
Náš odborný poradce Vás nejdříve vyslechne, poté nacení a navrhne vše důležité v nové koupelně s ohledem na Vaše touhy a přání. Upozorní Vás na klady a zápory a různé možnosti při proměně staré koupelny za novou. Jako samozřejmost považujeme i to, že s Vámi můžeme vyrazit do některé provozovny Siko a názorně si zboží osahat, vyzkoušet a popřípadě rovnou objednat.
Siko ručí za kvalitu, proto věříme, že pokud si vyberete ten správný design, budete do svých vlastních Siko koupelen chodit velmi rádi a možná se z této koupelny stane i srdce nebo chlouba vašeho bytu.

Máme k dispozici profesionální obkladače, vodo instalatéry, elektrikáře a za zády obrovský výběr materiálů ze Siko koupelen a kuchyní.

To nikdy špatně nedopadlo 🙂
Samozřejmě stavíme i nové koupelny v novostavbách a provádíme rekonstrukce celých bytů na klíč.